Google

Fotogalerie

Prohlížeč se objeví po kliknutí na obrázek.

sobota 18. května 2024

Nové traktory Ursus C325

  Přestože závody URSUS Dobre Miasto a Lublin jsou v konkursu, ředitel závodu v Lublinu oznamuje, že se na trh brzy vrátí traktor Ursus C-325 ve zcela nové verzi. První nové traktory Ursus C-325 sjedou z montážní linky v létě.


Zásluhou souhlasu věřitelského výboru mohou závody v Lublinu a Dobrem Miastu legálně fungovat a pomáhat polským rolníkům.Na závod Ursus je prohlášen konkurz, ale správce podstaty dal souhlas k tomu, aby výroba pokračovala za běžných obchodních podmínek. Jedinou nevýhodou takové akce je, že není možné externí financování a vše se musí financovat z vlastního provozního kapitálu.

Koncem dubna nové traktory absolvovaly první jízdu, i když se nejednalo o stroje, který budou na trhu. Finální verze Ursus C-325 bude s největší pravděpodobností spotřebitelům doručena do 3 měsíců. V současné době se stále pracuje na finální verzi kapoty traktoru. 

Ursus C-325 bude vybaven tříválcovým motorem Perkins o výkonu 25 HP (17 kW). Traktor má pohon všech kol, posilovač řízení a zadní tříbodový závěs. Jeho cena by měla být 47.000 PLN (272.000 Kč).

Žádné komentáře:

Okomentovat

Kopírování textů i obrázků je možné s podmínkou, že se uvede jako zdroj Rozhledy 010.