Google

Fotogalerie

Prohlížeč se objeví po kliknutí na obrázek.

pondělí 6. ledna 2020

Bylo v Lánech na vysoké úrovni i oblečení?

Od státníků a jejich protějšků, potažmo rodiny, očekáváme reprezentativní vystupování a oblečení. Pohled na oděvy v jakých se při novoročním obědě v lánském zámku představily rodiny nejvyšších představitelů země. 

Prezidentovi oblek tentokrát padl o hodně lépe než jindy. Premiér Andrej Babiš i syn Frederik oblékli tmavé obleky typu slim, s užšími kalhotami. Ani jeden z přítomných mužů neexperimentoval s barvou košile. Na takto slavnostní příležitosti je totiž vhodná pouze bílá barva. Rovněž s kravatami se nehodí experimentovat. Stříbrná barva je vždy dobrá. Ovšem ani Miloš Zeman, ani Andrej Babiš nemají cit pro klasické gentlemanské odívání, kde vyniká právě barva kravaty. V tom býval perfektní Karel Schwarzenberg.

Se stylem u Ivany Zemanové bude řada žen zřejmě souhlasit. Je to kvůli postavě. Modrá barva je osvěžující, ale celý oděv postrádá energii. Dcera Kateřina v midi délce černých šatů působila jako "stará mladá".

Premiérova manželka Monika Babišová působí ve fuchsiových šatech oproti hostitelským dámám velmi kontrastně. Pozornost má určitě ráda. Zřejmě se inspiruje u manželky amerického prezidenta Trumpa Melanie, která podobné šaty s vázačkou a dlouhými rukávy také často nosí. V jeho dceři Ivance se zase zřejmě zhlédla premiérova dcera Vivien.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Kopírování textů i obrázků je možné s podmínkou, že se uvede jako zdroj Rozhledy 010.