Google

Fotogalerie

Prohlížeč se objeví po kliknutí na obrázek.

pondělí 29. června 2015

Zetor napodobuje Škodu a těší se na úspěch.

Brněnský výrobce traktorů zřejmě udělal dobrý tah, když se rozhodl do svých výrobků dávat osvědčené německé motory firmy Deutz. Stejně jako u osobních vozů Škoda vybavených motory Volkswagen asi bude více než kvalita rozhodovat jméno - a to nejenom na německém trhu - jméno německého výrobce motorů.
Tyto traktory Zetor- Crystal 162 byly kdysi vyráběny v ZTS Martin
Letos v létě mají spatřit světlo světa dva novo modely traktoru Zetor -Crystal. Jeden s motorem o výkonu 144 PS (108 kW) a druhý s výkonem 163 PS (122 kW). Traktory budou mít červená kola jako traktory Fendt.
Legenda  Zetor Crystal 120 45
Nové traktory Zetor Crystal budou vybaveny šestiválcovými motory Deutz s 24 ventily přímým vstřikováním paliva Common- Rail. Sání hydrauliky je 85 l/min., přední pneumatiky 540/65R28, objem nádrže 300 litrů, nádrž močoviny, do výfuku, 30 litrů.
Nový Zetor ještě pod plachtou, impozantní vzhled možná potěší i traktorové laiky
Zásluhou nové elektrohydrauliky má spotřeba paliva být nižšá o 5 až 7 procent. Tříbodový závěs je automaticky ovládán zařízením Hitchtronic. Regulační systém sám kontroluje odpor půdy a automaticky ovládá tříbodový systém. Třístupňová převodovka umožňuje řadit 30 rychlostí dopředu a 30 dozadu. Spojka je ovládaná tlačítkem na řadící páce.

Továrna Zetor oznámila, že nové typy traktorů Zetor-Crystal představí veřejnosti v letních měsících. Zřejmě očekává, že se stanou hitem na výstavách v Českých Budějovicích a Nitře.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Kopírování textů i obrázků je možné s podmínkou, že se uvede jako zdroj Rozhledy 010.