Google

Fotogalerie

Prohlížeč se objeví po kliknutí na obrázek.

pátek 6. listopadu 2015

Ekologové chtějí zahanbit Gestapo, chystají se na pronásledování vesnického obyvatelstvo.

Čert nikdy nespí. Většina českého obyvatelstva je ukolébána tím, že je 70 let po válce, v níž hrozila v kteroukoli denní i noční dobu návštěva Tajné státní policie (Gestapo) - i když se to stávalo výjimečně, že podle  Deklarace lidských práv existuje právo na soukromí. Současné ministerstvo životního prostředí, které zastřešuje všechny teroristické organizace vystupující pod mírumilovným názvem ekologičtí aktivisté, vyvádí všechny snílky o demokracii a právu na soukromí z omylu.

Ministr životního prostředí Richard Brabec chce nejpozději od ledna 2017 kontroly toho, čím lidé ve svých domácnostech topí. Změny budou součástí novely zákona o ochraně ovzduší. Pokud lidé poruší zákon nebo bude důvodné podezření, že ho porušili, bude proti nim zahájeno správní řízení. A pak udělena až padesátitisícová pokuta. A to i tehdy, když člověk neumožní kontrolu v domácnosti.

Nynější podoba zákona sice zakazuje používat některá paliva, ale dodržování povinností spojených s provozem kotlů v domácnostech v současné době zákon neumožňuje. To je příčinou zuřivosti panelákových ekologů. Změnit to má právě novela zákona, která kontrolorům umožní vstoupit na soukromé území a odebrat k rozboru vzorek popela. Za neumožnění vstupu má být až padesátitisícová pokuta.

V České republice je přes 660 tisíc domácností, které jsou ještě stále vytápěny pomocí spalování pevných paliv. Tyto domácnosti jsou hlavně na vesnicích. Právě záminka údajného spalování odpadků je důvodem k dalšímu tvrdému útoku na vesnické obyvatelstvo. Ve skutečnosti se nejedná o nějaké pofidérní emise, ale snahu částečně vylidnit venkov, vyhnat původní zemědělské obyvatelstvo a nahradit ho letními rekreanty. Velkým dráždidlem pro městské povaleče také jsou pozemky, které vesnické obyvatelstvo drží, užívá či pronajímá.

Zřejmě brzy přijde doba, kdy na Gestapo či StB se bude vzpomínat jako na solidní organizace. Spousta notorických udavačů, kterým byl po listopadu 1989 vypuštěn rybník, jistě už znovu obchází vesnice a města a zapisuje si čísla domů, které mají očouzený komín,  v každé vsi už se leckterý udavač raduje, že nenávidění sousedi budou jeho zásluhou platit pokutu. Teprve nyní se venkov může připravit na totalitu, jakou nezažil za nacistů ani komunistů. Tenkrát byli pronásledováni ti, co se protivili režimu, nyní budou pronásledováni všichni ti, co nemají možnost napojit se na centrální vytápění nebo zemní plyn.

1 komentář:

  1. Ten článek, to je zase blábol. A to i přes to, že si o těch rádoby ekologech (zde uváděných jako těch z paneláku) na základě znalostí z praxe nemyslím nic slušného.

    OdpovědětVymazat

Kopírování textů i obrázků je možné s podmínkou, že se uvede jako zdroj Rozhledy 010.