Google

Fotogalerie

Prohlížeč se objeví po kliknutí na obrázek.

sobota 18. ledna 2020

Bude ODS opět vytažena z pražské kanalizace?


Staronový předseda ODS Fiala může nadávat současné vládě do aleluja a slibovat, že bude vládě a udělá v zemi pořádek. Dokazuje tím, že je to chudák odtržený od života. Občan totiž má o ODS své mínění. Období 90. let, kdy v čele ODS a vlády ČR stál Václav Klaus, ještě hodně voličů pamatuje. Na rozkrádání státního majetku se nedá zapomenout.

"Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky konstatuje, že v letech 1992 až 1997 došlo při privatizaci majetku státu k velké řadě excesů, chyb i zločinů, které způsobily České republice a jejím občanům škody na majetku v řádech stovek miliard korun a které vlády České republiky dosud nedořešily a jejich následky neodstranily."

Nejen Klaus proslul jako škůdce České republiky. Ti mladší musí pamatovat éru Topolánkovu, jehož vláda diletantů padla v době, kdy řídila Radu Evropské unie. Lepší to nebylo ani s Nečasovou vládou. Čím by  zemi prospěla vláda pod vedením Fialy nebo Novotného? Mimo podpory bohatých a okrádání chudých jen další mezinárodní ostudou. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Kopírování textů i obrázků je možné s podmínkou, že se uvede jako zdroj Rozhledy 010.