Google

Fotogalerie

Prohlížeč se objeví po kliknutí na obrázek.

úterý 4. července 2017

Soukromí zemědělci opět bojují o přežití

Přišla doba, kdy začíná převládat názor, že význam vesnic spočívá v rekreaci zbohatlého městského proletariátu. Měšťák odchovaný socializmem žije v představě, co není ohrazené a zamčené, to je volně k dispozici. 
Statek ve Švýcarsku
Pokud někdo ve městech ví něco o zemědělství, tak to není výroba potravin, ale čerpání dotací. Dotace pro zemědělství rozpalují některé městské obyvatelstvo do bíla. Zrušit! Zalesnit! zní názor úhlavních nepřátel venkova. Toto samozřejmě musí politici brát na vědomí a nenápadně podporovat. Hlas lidu - hlas Boží. Politik si nemůže dovolit odhánět voliče. Proto zákonodárci schvalují proti-zemědělské zákony.

Podle nového stavebního zákona nebude možné postavit tradiční zemědělskou usedlost, statek, kde by  byty a ubytovací zařízení pro hosty byly součástí hospodářského dvora.  Údajně by se byty zneužívaly jako letní ubytovací zařízení pro rekreanty. A rekreant podle zákonodárců, nemůže podporovat zemědělce, rekreant musí bydlet ve specializovaném ubytovacím zařízení, které vyhovuje všem předpisům pro velké hotely. Hlavně pryč od toho smradlavého venkova! Pryč s bavorským názorem, že jedna postel v podkroví vydělá sedlákovi víc než kráva ve stáji. (venkovan)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Kopírování textů i obrázků je možné s podmínkou, že se uvede jako zdroj Rozhledy 010.