Google

Fotogalerie

Prohlížeč se objeví po kliknutí na obrázek.

úterý 15. prosince 2015

Klimatická konference v Paříži je asi podvod tisíciletí

Pařížská klimatická konference vyvolala první znepokojené komentáře: cíle jsou ambiciózní, ale nesmyslné, nevymahatelné. Představitelé států podepsali výmysly ekologů, tedy něco, o čem vůbec nepřemýšleli, co nikdo nemůže vynutit, aby bylo plněno. 

Tragédií je, že těmito podpisy byly uvolněny hory peněz, které se teď povalí nekontrolovatelným proudem do kapes ekologických aktivistů. Jde o astronomické částky. Vše je založeno na nedoložené tezi o proměně klimatu.

Ve středověku se v Praze dobře dařilo vínu a za Rudolfa zrály v hradních zahradách fíky. Nikdo poddaným nezakazoval topit v kamnech. Pak nastalo studené období. To je příroda. 

Zákonitosti vesmíru zneužili podvodníci a obrátili ve svůj prospěch. Pomáhají jim primitivní novináři, které živí vyvolávání nenávisti, násilí a pláč bezbranných. Politici to vítají. Kdyby měli slíbit lidem lepší školství, fungující dopravu, větší bezpečnost, vyšší důchody, tak na sebe ušijí bič, protože by je mohli občané kontrolovat. Museli by se zodpovídat. Proto se s takovým nadšením zmocnili obchodu s větrem, jímž je klimatické téma. Je to fata morgana na obzoru, politici budou moci téměř libovolně rozhazovat peníze daňových poplatníků a ekologové bezpracně bohatnout. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Kopírování textů i obrázků je možné s podmínkou, že se uvede jako zdroj Rozhledy 010.