Google

Fotogalerie

Prohlížeč se objeví po kliknutí na obrázek.

pátek 13. března 2015

Stroje New Holland na světové výstavě v Miláně

Od 1. května do 31. října se bude konat výstava "Expo Milano 2015", které se zúčastní i firma New Holland. Výrobce zemědělských strojů chce ukáza, jak je mechanizace zemědělství důležitá pro výrobu potravin. 
Z pavilonu New Holland v návštěvnících zůstanou emociální, interaktivní dojmy. Seznámí se zde s tím, jak New Holland se připravuj na budoucnost. Bude zde vystaven traktor model T7.270, kombajn CR 9,90 a samojízdný sběrač hroznů Braud 9060L.

Neméně zajímavé věci bude možno vidět na střeše pavilonu New Holland, kde bude předváděna druhá generace traktorů poháněných metanem. Je to jedna z možností jak získávat energii z obnovitelných zdrojů.
Motor šestiválcového traktoru NEF je poháněn stoprocentně metanem. Traktor má výkon 179 HP. Motor má řadu vylepšení proti předcházejícícm typům. Má mnohem tižší chod a zajímavý je velký kroutíci moment při nízkých otáčkách.

Součástí expozice New Holland bude promítání krátkých filmů „The Seeds Of Life“ (Zrna života), kde se návštěvníci seznámí s výrobou potravin, od zasetí zrna až po jídlo na talíři.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Kopírování textů i obrázků je možné s podmínkou, že se uvede jako zdroj Rozhledy 010.