Google

Fotogalerie

Prohlížeč se objeví po kliknutí na obrázek.

pátek 4. ledna 2013

Historii českého zemědělství a venkova prý chtějí ukončit ochránci přírody.


"České a evropské nekonkurenceschopné zemědělství je už v současnosti nesmysl, když potraviny se dají levně vyrobit na jiných kontinentech a dovézt. Venkov bez pracovních příležitostí je také nesmysl. Dotování veřejné dopravy na venkově musí skončit. Tím skončí i doprava. Lidé se musí nastěhovat do velkých měst. Český venkov bude jedna velká přírodní rezervace. Čím dříve, tím lépe!"

Plány ochránců přírody, které lze stále častěji zaslechnout, hodně připomínají  plány fašistů.  "Do české volné přírody nasadíme bizony, zubry, divoké koně, vlky, medvědy atd.  Prostě všechny živočichy, kterým středoevropské klima nebude vadit. Během několika desetiletí bude příroda bez zásahu člověka."

Sny o napodobení velkých národních  parků brzy dostanou reálnou podobu. Jen, co bude zlikvidované zemědělství - zastavením dotací - a venkovské obyvatelstvo se začne stěhovat za prací do velkých měst. Udržování železničních tratí a silnic nebude třeba. Zůstanou na venkově jen některé rekreační objekty, které postupně přejdou do správ národních parků. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Kopírování textů i obrázků je možné s podmínkou, že se uvede jako zdroj Rozhledy 010.